Куди влаштуватися працювати в Польщу по біометричному паспорту?

Робота в Польщі для більшості українців - можливість вирішити фінансові проблеми та забезпечити собі вищій рівень життя.

В Україні середня зарплата складає 200$ до моменту оплати податків. Робота в Польщі по біометрії дозволяє заробити від 500$, подивитися деякі місця Європи та залишитися там на ПМЖ.

Далеко не всі заробітчани їдуть працювати по спеціальній візі та отримують запрошення від роботодавця. Робота в Польщі по біометрії дозволяє поїхати працювати по закордонному паспорту на період до 90 днів.

Розглянемо для кого ця робота, на які вакансії можна влаштуватися та що чекає на заробітчанина.

На скільки можна влаштуватися працювати по біометричному паспорту в Польщу?

Якщо не оформляти візу то можна поїхати працювати на 3 місяці. Цього часу досить щоб оцінити чи подобається так працювати, яка ще є робота, остаточно вивірити свої плани. Найчастіше "робота в Польщі" по біометричному паспорту цікавить такі категорії населення:

  • Студенти
  • Пенсіонери;
  • Працівники сфери освіти з відпусткою на 3 місяці;
  • Люди, які працюють вахтовим методом.

Поїхати працювати на 3 місяці можуть і ті заробітчани, які не впевнені в своїх планах. Деякі українці хочуть виїхати через Польщу жити в Європу, але мрії та реальність відрізняються. Для того, щоб зрозуміти ваше це чи не ваше, потрібно з’їздити та подивитися.

Куди можна влаштуватися на роботу?

По біометричному паспорту можна влаштуватися працювати на сезонну або тимчасову роботу. Найчастіші вакансії, які пропонуються українцям:

  • Збір печериць;
  • Робота в теплиці;
  • Збір полуниці та овочів;
  • Заготівля;
  • Робота на фермі;
  • Інші тимчасові контракти.

Слід розуміти, що вам треба буде багато працювати фізично. Оплата праці виходить погодинно, для кожного робітника на день дається план, який він мусить зробити, щоб отримати гроші.

Якщо заробітчанин працює більше плану, він може отримати премію або вищу ставку за годину. Але такі моменти повинні добре обговорюватись та бути вписані в контракт. Вірити на слово нікому не можна, все повинно бути задокументоване.

Заробити можна на такій роботі від 16 до 22 злотих. Працюють робітники по 10 годин мінімум та не завжди мають вихідні.

Де знайти таку роботу?

Без знанні польської мови та зав’язків закордоном шукати роботу самостійно небезпечно. Великий ризик потрапити до шахрайської схеми. Багато українців, які хочуть працювати у Польщі звертаються до кадрових агентств.

Компанії допомагають підібрати вакансію, яка влаштує вас по заробітній платі, умовах праці та додаткових моментах. Є вакансії, які пропонують безкоштовне харчування, проживання від роботодавця.

Деякі роботодавці пропонують заробітчанам тільки безкоштовне проживання, але комунальні послуги потрібно оплачувати за свої гроші. Перед тим, як підписати контракт треба пильно вивчати умови на які погоджуєтесь, та прописувати всі деталі домовленостей в контракт.

Через кадрове агентство є можливість влаштуватися, як на тимчасову, так и на постійну роботу. До того ж, компанія надає координатора, який буде допомагати вирішувати складні питання, якщо вони з’являться.Дата публикации: 2020-06-28