Сендвіч панелі з утеплювачем пінопласт

На будівельному ринку можна придбати такий будівельний матеріал як сендвіч панелі пінопласт. Це тришарова конструкція, яка складається з двох шарів профільованих металевих листів, а поміж ними прокладений шар утеплювача.

Пінополістирол – це матеріал білого забарвлення, він на 98 % складається із повітря, а інші 2 % це стирол. Саме завдяки нерухомості повітря в структурі даного матеріалу і можливі його чудові теплоізоляційні властивості. Сендвіч панелі пінопласт відомі і популярні завдяки своїм чудовим характеристикам волого поглинання, цей параметр не перевищує 2% на протязі доби. Також варто відмітити гарну міцність, особливо на стиск, матеріал зберігає стабільність структури, властивостей, а також геометричних розмірів при експлуатації в діапазоні температур від -180 С до +80 С.

Завдяки невеликій масі такий вид будівельного матеріалу значно знижує навантаження на фундамент, а це є дуже важливою особливістю. Внаслідок зниженої маси є можливість будувати більш прості види фундаментів.

Такий вид матеріалу застосовується при необхідності виконання утеплювальних робіт на цегельних або бетонних фасадах. Для обшивки вибирають сендвіч панелі з пінополістиролу з металевою обшивкою тільки з зовнішньої сторони.

Серед властивостей пінополістиролу варто виділити важко займистість, цей матеріал є само затухаючим. В залежності від типу виробництва можливо виділити слідкуючі види матеріалу:

  • Спінений.
  • Еструдірованний.

Найчастіше цей вид будівельного матеріалу застосовують в торгових павільйонах, холодильних цехах, а також в інших будівлях нежитлового призначення.

Переваги сендвіч панелей з пінопласту

Завдяки металевій обкладці яка додатково покрита поліетиленовою плівкою, вдається зберігати полімерне покриття від можливого пошкодження в наслідок механічного втручання під час монтажу. Після закінчення монтажних робіт плівка знімається.

Слід перелікувати переваги цього виду будівельного матеріалу:

  • Відносно легка вага. Саме завдяки цьому будівельні роботи можуть бути виконанні на будь-якому фундаменті. Щільність пінопласту - 25 кг/м3.
  • Високі показники теплоізоляції.
  • Екологічність матеріалу.
  • Довговічність експлуатації. Термін експлуатації будівель зведених з цього матеріалу досягаю 50 років.
  • Висока міцність.
  • Стабільність геометричних розмірів.

Зведення будівель з матеріалу цього виду є доволі неважкою задачею. Важливо дотримання технології будівництва і в такому випадку можливо отримати надійні і довговічні будівлі з гарними експлуатаційними показниками.

Варто відзначити, що монтаж сэндвіч панелей з пінопласту не вимагає тяжкої підйомної техніки. Готові конструкції після встановлення не вимагають додаткових робіт. Панелі можуть бути фарбовані в оригінальний колір, який буде вибраний замовником, що суттєво розширює можливості при будівництві.Дата публикации: 2020-07-14